Підбір класу велосипеда

Підбір класу велосипеда

Коли людина збирається купити велосипед в Україні, перед ним ставати резонне питання, а який клас велотранспорту найкраще вибрати? Про це ми з вами і поговоримо сьогодні.

Для якій місцевості вибирати велосипед

В першу чергу, кожен покупець повинен визначитися, для яких цілей йому необхідний велосипед. Потрібно розуміти, що ви зможете відмінно і з комфортом їздити абсолютно на будь-якому байці, за умови правильного підбору розміру. Правильний вибір велосипеда допоможе позбутися вам від багатьох незручностей. Наприклад, ви вирішили купити великий шосейного класу, але будете їздити на ньому по бездоріжжю, для чого він не призначений, що забезпечить вам дискомфорт, а сам велотранспорту прийде в непридатність.

Види велосипедів

1. Гірський велосипед (MTB). Такий велотранспорту ставитися до універсального класу байків, і має найбільшу популярність серед інших, оскільки дозволяє з комфортом пересуватися по міських дорогах і бездоріжжю. Нагадаю, що на нашому сайті, ви зможете придбати надійні та якісні велосипеди з Європи на свій смак.

Існує 3 типи гірських бойків:

• Початковий рівень велосипедів оснащується ободнимі гальмами типу v-brake. Маса велосипеда коливається в районі 15-16кг

• Аматорський рівень (середній) гірських велосипедів досконаліший в порівнянні з початковим. Передбачає більш активне використання. Часто комплектується дисковими гальмами, що робить його придатним до експлуатації в будь-яку пору року

• Професійний рівень орієнтований на досвідчених райдерів, найбільше використовується для щоденних тренувань і змагань. Такі велосипеди мають технічні новинки і дорогі матеріали, такі як карбон або титан.

2. Шосейний велосипед. Вузькоспеціалізовані велосипеди для професійного заняття спортом. Даний байк призначений для швидкісної їзди по відмінно асфальтованих дорогах. Має відмінну конструкцію керма, що дозволяє на швидкості міняти хват.

3. Міський велосипед. Якщо ви хочете купити великий такого класу, то знайте, що він призначений виключно для катання по асфальтованих вулицях. Він володіє високою посадкою, що розвантажує руки і дозволяє сидіти прямо. Такий великий підійде новачкові.

4. BMX. Ці велосипеди мають досить компактні розміри, на яких зазвичай велосипедисти виконують різноманітні трюки і беруть участь в спеціальних гонках, тому мають професійний рівень.

підсумки

На мій погляд, звичайного велосипедисту найкраще купити гірський велосипед бу середнього класу, для різноманітних поїздок по місту і бездоріжжю, оскільки вони є більш універсальними і забезпечують комфортну їзду по різних дорогах. Більш того, співробітники нашого магазину кожного клієнта велосипеди з Німеччини за найвигіднішими цінами швидко і легко.


4805