Вело аксесуари


Виберіть підкатегорію

Дзвоник KLS bang 10 grey
Велоаптечка SuperB TB-111
Замок feiri bicycle lock
МУЛЬТИТУЛ VENZO
Велозамок ONRIDE Tie Lock 30
ABUS 1200 web 60 см Lime
Велозамок ABUS 1200/60 Web Red
Велозамок ONRIDE Tie Lock 50
Велозамок ONRIDE Bit
ABUS 4804 C 110 см
ABUS 5805 C

ABUS 5805 C

950 грн


Показано з 1 по 23 з 23 (всього 1 сторінок)Необхідні аксесуари в дорозі


Вже зовсім скоро, настане самоепрекрасная пара на рік, а саме літо, що дозволить нам всім наслаждатьсябесконечнимі днями і ночами, проводячи час на вулиці. Більш того, опитниевелосіпедісти вже починають активно озброювати свій байк для тривалих поездок.В цій статті хотілося б поговорити про те, які ж аксесуари понадобятсялюбітелям влеотранспорта в дорозі. Зазначу, що в нашому веломагазині, кожен бажаючий зможе придбати велосипед ідодаткові до нього аксесуари за найвигіднішими цінами.


Безпека

В першу чергу, в тривалій поездкевелосіпедіст повинен подбати про свою безпеку, а саме йому будутнеобходіми наступні аксесуари в дорозі:

1. Фари. Всім, хто хоче купити великий або вже імеетвелотранспорт необхідно встановити на своєму велосипеді якісні фари. Фарипомогут добре бачити вас автомобілістам на довгому відстані як вдень, так Іночі.

2. Шолом і окуляри. Дані пристосування якмінімум допоможуть уникнути серйозних травм під час їзди на великій швидкості, а всвою чергу, окуляри послужать відмінним засобом захисту від пилу і вітру у времядорогі.

3. Форма. Спеціалізований одяг длявелосіпедіста необхідна тим, що зробить поїздку більш комфортною і зручною, атакож убезпечить людини від ударів під час падіння.

4. Рукавички. Завдання даного аксессуарауберечь руки велосипедиста від хворобливих мозолів під час тривалої поездкі.Ну і звичайно ж, це відмінний захист від небажаних падінь. Нагадаю, що внашем інтернет магазині ви можете не тільки купити велосипеди бу з Німеччини, а й придбати все найновіші ікачественно аксесуари.


Додаткові аксесуари

Додаткові аксесуари, це самиеразнообразние пристосування, які допоможуть зробити поїздку на велосипеді болеепріятной і корисною, а саме:

1. Насос. Під час поїздки, могутвознікнуть різні ситуації, де можливо, велосипедисту знадобитися ісправітьсвоі колеса, тому насос так необхідний.

2. Велосипедний замок. Замок у многомобеспечіт байкеру уберегти свій велотрансопрт під час походу в магазин.

3. Рюкзак. Призначення даного елемента не тільки в складуванні речей. Велорюкзак незамінна вещ в дорозі, посколькупозволяет пересуватися на велосипеді з комфортом і є моднимаксессуаром.

Варто відзначити, що дляпокупкі аксесуарів, в першу чергу необхідно придбати велостранспорт, ана нашому сайті, кожен бажаючий зможе вибрати і отримати якісні інадежние велосіпедиіз Європи за найвигіднішими цінами. Більш того, висококваліфіковані співробітники нашої компанії, завжди готові дати слушну пораду і допомогти визначитися з покупкою.