Велосипеди Нові


Виберіть підкатегоріюНовенькі велосипеди зі Львова

З тих часів, як винайшли колесо, пройшло безліч століть. Двоколісні машини зазнали безліч змін і трансформацій, але до сих пір залишаються популярним транспортом і у дітей, і у дорослих. Хоча деколи так складно знайти підходящу модель, що задовольняє всім параметрам - ергономічним характеристикам, красивому дизайну, оптимальній вартості. Все це пропонується в Інтернет-магазині «ExtraSport», адже одна з наших послуг - продаж велосипедів.

Вас приверне наш асортимент

Наша компанія, зареєстрована у Львові, є офіційним дистриб'ютором велофірм з Європи. Тому у нас ви зможете придбати недорого новітні моделі двоколісного транспорту високої якості. У нашому каталозі представлені вироби на всі смаки і вік:

бу велосипед новий

  • чоловіки зможуть підібрати для себе моделі, які по солідності нагадують байк;

  • для жінок є елегантні велосипеди оригінальних моделей і забарвлень, доповнені зручним кошиком для дамської сумочки;

  • Інтернет-магазин пропонує великий вибір підліткової техніки і велосипедів для дітей молодшого віку;

  • кого-то приверне модель міського транспорту, а кого-то і дорожній велосипед, на якому можна відправитися в захоплюючу подорож;

  • якщо вам захочеться в гори, то і в цьому випадку ми зможемо підібрати вам надійного залізного «коника»;

  • є у нас моделі і для справжніх спортсменів.

Продаж велосипедів - не єдиний вид послуг. У нас ви також зможете придбати необхідне спорядження для подорожі (рюкзаки, ліхтарі, фляги для води), запасні частини, насоси, велосумки і інші аксесуари.

«ExtraSport» піклується про вас

Наша компанія намагається задовольнити всі бажання своїх клієнтів. Якщо ви уважно вивчите наші каталоги, то зможете переконатися не тільки в численній наявності пропонованих нами моделей, але і в різноманітності цін на них. Адже навіть зовсім новий велосипед ви зможете купити у нас за низькою вартістю.

Але це не єдина можливість заощадити на покупці - доставку ми здійснюємо безкоштовно, незалежно від того, в якому регіоні країни ви проживаєте, адже для нас не мають значення відстані. Ви можете не тільки у Львові через наш магазин купити велик недорого, але і в будь-якому іншому населеному місті України.

При цьому вам не доведеться навіть приїжджати до нас, щоб здійснити операцію купівлі-продажу. Ви просто зручно улаштовуєтеся перед своїм домашнім комп'ютером і неспішно підбираєте відповідний для себе велосипед. На одній зі сторінок сайту ви знайдете таблицю, що дозволяє вибрати модель під власний ріст і вагу.

велосипед нові

Вивчивши представлені в каталозі фотографії, оціните дизайнерський вигляд виробів і закохаєтесь в один з велосипедів. І якщо вас влаштує ціна, сміливо клікайте по опції «купити». А ми в найкоротші терміни доставимо ваше замовлення за вказаною адресою.

Саме таким чином ви зможете купити велосипед у Львові, не виходячи з власної квартири в Києві, Дніпрі, Одесі, Вінниці, Харкові. А порівнюючи якість, надійність і оригінальність виробів, ви зрозумієте, наскільки вигідні наші пропозиції. Адже тільки у нас ви зможете купити велосипед в Києві або будь-якому іншому місті відносно дешево від справжнього брендового виробника.

При цьому ми офіційно даємо гарантію на безкоштовне технічне обслуговування - у нас є свої ремонтні центри. Незалежно від того, вдалося вам купити велосипед у Львові або іншому місті країни, ми швидко забезпечимо його ремонт, і цим позбавимо вас від зайвого клопоту.

Тому можете сміливо звертатися до нас, щоб замовити новенький, «з голочки» велик, який вам прослужить не одну п'ятирічку. Повірте, купити велосипед у Київі або іншому населеному пункті через торгову мережу «ExtraSport» - це вигідна справа.

Інтернет магазин нових велосипедів extrasport.com.ua, Львів

Якісні нові велосипеди, спорт товари