Як зберігати велосипед вдома

Як зберігати велосипед вдома

На сьогоднішній день, мало купити велосипед в Україні, ще необхідно навчитися правильно його зберігати вдома. У цій статті, я розповім вам про найбільш зручних і популярних способах зберігання велосипеда в домашніх умовах.


В коридорі

Багато досвідчених велосипедисти не радять вішати свої велосипеди з Німеччини на стіну в коридорі, а ось компактно його встановити дуже навіть можна і потрібно. Тут головне виділити простір для велосипеда, поставити його на заднє колесо кермом вгору і іноді доглядати (протирати колеса і раму від пилу, щоб в будинку був порядок). Звичайно бажано мати свій гараж, але не у всіх він є.


У коморі

Якщо вже вам не подобатися перший спосіб зберігання велосипеда, то найкращим варіантом буде зберігати його в коморі. Суть така сама, виділяєте трохи простору, після чого зберігайте велосипед у вертикальному положенні. Варто зазначити, що в нашому веломагазині ви зможете придбати як гірські велосипеди, так більш маленькі BMX за найвигіднішими цінами.


На балконі

Вважається, що в заскленому балконі найкраще зберігати свій велосипед бу, оскільки балкон має достатньо місця для цього. Багато велосипедистів відзначають, що якщо правильно виділити місце велосипеду на балконі, то байк не заважатиме пересуванню. Але звичайно ж, краще всього мати підвал в будинку або ж гараж у дворі, але не у всіх нас є така можливість, тому доводиться бути креативним вибираючи місце для зберігання велосипеда. Варто також відзначити, що на сторінках нашого популярного інтернет-магазину, кожен бажаючий зможе купити велосипед бу з Німеччини за найвигіднішими українськими цінами. Більш того, співробітники нашої компанії із задоволенням допоможуть своїм клієнтам підібрати найбільш підходящий велотранспорту для їзди по місту і бездоріжжю.

1789