Як вибрати гірський велосипед

Як вибрати гірський велосипед

В даний час, гірські велосипеди є одними з найбільш універсальних велосипедів у всьому світі, а також, в Україні вони почали набувати справжню популярність завдяки своїй міцності, доступною ціною і можливостями. Крос-кантрі - самий цікавий і популярний стиль їзди на гірському велосипеді, оскільки дає можливість провести свої вихідні на природі. Любителі крос-кантрі полюбляють їзду на швидкості по пересіченій місцевості зі спусками, затяжними підйомами, швидкісними і технічними ділянками, що дозволяє відчути справжнє задоволення від їзди. Тому, гірський велосипед для будь-якого українця стане справжнім кращим другом, з яким захочеться провести час у будь-який час. Адже на ньому, Ви зможете покататися з друзями, відправитися на природу або просто провести час з користю для свого здоров'я. 
А завдяки своїм оснащенням, наприклад амортизованою передньої підвіски і товстих покришок, Ви з легкістю впорається з поганою дорогою, а якщо ви любите їздити по бездоріжжю, то тим більше, Вам слід негайно придбати такий велосипед. Найчастіше, любителі крос-кантрі, підбирають собі велосипед хардтейл (від англ. hardtail - "твердий хвіст"), оскільки він має амортизовану вилку або короткоходний двопідвіс з ходом обох підвісок до 100 мм. Таке оснащення, відмінно підійде для тих, хто однаково любить кататися як на звичайній дорозі, так і по бездоріжжю. Але, новачки найчастіше зупиняють свій вибір саме на таких велосипедах. 

Зазначу, що з часом, досвідчені власники велосипедів можуть перетворити свої «гірники» сіті-байки, оснащуючи великий тонкими і гладкими покришками. Але важливо сказати, що на сьогоднішній день, культура велоспорту в Україні тільки починає розвиватися. У тій же Європі, вже дуже давно існують різні велодоріжки, спеціальні місця для їзди, можна взяти дуже дешево велосипед на прокат. Але, у нас, звичайно ж, це тільки починає з'являтися, тому люди купують велосипеди не для повсякденної їзди і роботи, а для хобі. Але навіть в таких випадках, українці найчастіше беруть саме гірські велосипеди (універсали). 
Таким чином, звичайний гірський хардтейл, являє собою універсальний велосипед, завдяки якому Ви зможете кататися практично по будь-якій місцевості. Тому, якщо вам не принципово кататися тільки по рівних дорогах в парку, якщо ви хочете спробувати об'їхати весь свій місто і виїжджати на природу, в такому випадку, ви просто зобов'язані придбати хардтейл.

1259