Як не потрапити на шахрая

Як не потрапити на шахрая

На сьогоднішній день, купуючи товар в інтернеті або бу, багато людей можуть зіткнутися з шахраями. Зараз дуже багато з'явилося методів обману потенційних покупців, що багато в чому і є причиною того, що українці все рідше починають довіряти бу-товарам або інтернет-ресурсів. Але, завдяки нашим рекомендаціям, кожен користувач інтернету зможе самостійно придбати ті ж олх велосипеди без будь-яких проблем. Таким чином, сьогодні ми розглянемо декілька найпопулярніших схем інтернет-шахраїв, які використовуються найчастіше.

Зазначу, що найнадійнішим способом купити велосипед бу буде - звернутися в наш інтернет-магазин, де високопрофесійні співробітники компанії допоможуть вам вибрати найбільш підходящий для вас велосипед, а головне, ви отримаєте гарантію якості і надійності!


Передоплата

Даний метод обману є, напевно, найпопулярнішим і простим серед усіх можливих. Суть обману полягає в тому, що продавець того ж бу велосипеда, виставляє ціну значно менше реальної вартості товару, пояснюючи це тим, що, наприклад, продавцеві терміново знадобилися гроші. Після чого, багато покупців клюють на цю хитрість і відразу ж пишуть продавцеві, який в свою чергу вимагає для «безпеки» перевести на його рахунок передоплату, приблизно в 40%. В кінцевому підсумку, багато людей роблять дані дії, а після перекладеної суми грошей, аферист перестає виходити на зв'язок.


Дефект

Припустимо ви вирішили придбати через інтернет велосипед в Одесу, все обговорили з покупцем, уже прийшов товар оглянули на пошті і забрали його додому. Але, через кілька днів, велосипед бу, який ви придбали відразу ж ламається, хоча купували ви його в отличном состоянии. Все це через те, що швидше за все, даний товар мав приховані дефекти, які були зафарбовані і оброблені перед відправкою.


Як убезпечити себе від афериста:

1. Ніколи не передавайте гроші раніше прибуття товару на пошту, особливо, коли шахраї умовляють вас це зробити.

2. Ніколи при особистій розмові з продавцем не вказуйте особистої інформації крім ПІБ та номер телефону.

3. Намагайтеся отримати якомога більше інформації з приводу свого товару, дізнатися чому його продають і чи був він краденим.


Як дізнатися, крадений велосипед чи ні

Для того, щоб дізнатися напевно, крадені ті ж бу велосипеди з Європи, необхідно знати одну важливу річ: на кожному велосипеді є серійний номер, незалежно від того, старий велосипед або новий. Зазначу, що даний номер можна знайти на рамі, перевернувши велосипед догори ногами. На кордонах велосипедах серійний номер зазвичай стирають, адже, коли велосипед крадуть, власники можуть подати заяву в міліцію, через що потенційний покупець може придбати вже крадений товар.

2233