"Все своє ношу з собою": перша справжня валіза для упаковки велосипеда

"Все своє ношу з собою": перша справжня валіза для упаковки велосипеда

Не багато хто знає, наскільки складно в сучасному світі перевозити велосипед з одного міста в інше, все тому, що перевезення велосипеда є досить рідкісним, але дуже ємним і складним заняттям. Хоч хто-небудь, колись перевозив свого залізного друга на машині? Наприклад, його можна помістити на дах автомобіля або в багажник, хоча дані методи дуже незручні і неефективні, всі намагаються впоратися з цією проблемою по-своєму.  Але, на сьогоднішній день, багато любителі частих переїздів з міста в місто, можуть забути про незручності перевезення велосипеда, оскільки тепер, виробники винайшли справжню зручну і міцну сумку для перевезення велосипеда.  


Вже зараз, існує цілий ряд найрізноманітніших валіз для перевезення речей, які діляться на різні категорії, наприклад, валізу для далеких поїздок, валіза для ділових поїздок, навіть існують валізи для тривалих подорожей і перевезення домашніх улюбленців. Звичайно, серед такого розмаїття валіз, мало хто міг уявити, що коли-небудь з'являться зручні пристосування для перевезення цілого велосипеда. Тому, одна не дуже популярна група дизайнерів вирішили подбати про даному питанні і спроектували, а в подальшому справили справжній чемодан, який був спеціально призначений для більш комфортного перевезення велосипеда, природно, в розібраному вигляді. Тепер, за допомогою такого пристосування, кожен велосипедист зможе без праці упакувати свого залізного коня і укласти в спеціальний, зручний валізу під назвою Douchebags.


Отже, давайте ж дізнаємося, в яких ситуаціях і для яких цілей необхідно використовувати нове пристосування для перевезення велосипеда? Спочатку, цей чемодан був спроектований для того, щоб кожен любитель їзди на велосипеді міг без будь-якого праці перевезти свій байк з одного міста в інше, але пізніше, дизайнери вирішили, що валізу можна використовувати і для звичайних поїздок з одного кінця міста в інший. Особливо, якщо їхати доводиться протягом декількох годин.  Варто відзначити, що сам валізу, являє собою дуже зручну сумку для перевезення велосипеда, яка дозволяє здійснити дану дію максимально комфортно і безпечно для самого байка, тобто, ризик пошкодити свого залізного коня значно зменшується, якщо не зникає повністю. 


Сумка забезпечує не тільки безпеку, але і комфорт. Більш того, сам чемодан виготовлений з унікального запатентованого виробником конструкцію. Варто звернути виймання також на те, що сама конструкція має систему захисту на зразок грудної клітини людини. Це означає, що конструкція має жорсткі і м'які елементи, що дозволяють без будь-яких побоювань ефективно перевозити ваш велосипед без пошкоджень. Більш того, в тому випадку, якщо ви змогли перевезти свого залізного друга з пункту А в пункт Б, сумку Douchebags можна скласти кілька разів таким чином, що вона зможе поміститься в невеликий рюкзак. Ці зручності були виготовлені завдяки використанню сучасних композитних матеріалів 21 століття.

Важливим складовим цієї валізи також є те, що в ньому можна перевозити велосипед абсолютно будь-якого розміру, а поміститися туди байк навіть при неповній його розбиранні. Сам чемодан важить не більше 15 кілограм, а його обсяг становить 340 літрів. Таким чином, якщо ви часто змінюєте міста в місто або просто хочете перевезти свого залізного коня в інше місце, то найбільш логічним і зручним способом стане використання новенької сумки для велотранспорту Douchebags.

719