Типи велосипедів Ріджит Хардтейл Двопідвіс

Типи велосипедів Ріджит Хардтейл Двопідвіс

На сьогоднішній день, існує безліч класифікацій велосипедів, а зараз ми поговоримо про типи велосипедів Rigid, Hardtail і Двухподвес.


Rigid

Даний тип велосипеда не має амортизаторів на колесах, він призначений для швидкої їзди і представляє найпопулярніші велосипеди з Європи. До переваг даного велотранспорту ставитися легка і міцна конструкція, без додаткових регулювань і обслуговування. Більш того, спортивні моделі таких великов виготовляються з титану, алюмінію і вуглепластика. Зазначу, що купити гірський велосипед бу ви зможете на сторінках нашого інтернет-магазину, за найвигіднішими цінами в будь-який час.


Hardtail

Такий тип велосипеда має жорстку задню підвіску з амортизаторной виделкою переднього колеса. Перевага такого байка є його відносна легкість конструкції, а також можливість гасіння ударів від дороги. Також, такі байки, більш керовані при великих швидкостях.


Двопідвіс

Це велосипед має амортизаторную підвіску на двох колесах, завдяки чому, велосипедист більш комфортно почуває себе на дорозі. Як правило, на Двухподвес зустрічаються одні важелі і багатоважелі конструкції, схожі на мотоциклетні. Зазначу, що наш веломагазин представляє величезний асортимент найрізноманітніших велосипедів для своїх клієнтів. Також, співробітники нашого магазину в будь-який час дня і ночі допоможуть своїх клієнтам купити велосипед в Україні за найвигіднішими цінами.2289