Що таке ашанбайк

Що таке ашанбайк

Ашанбайк - це узагальнена назва найпоширеніших велосипедів, які були винайдені в Китаї і мають дуже низьку якість, але красиве і витончене оформлення. Орієнтовна вартість таких «супер-велосипедів» лавірує від 2700 до 4500 гривень. На мій погляд, краще дитині придбати якісний і надійний велосипед з Німеччини в нашому інтернет-магазині, ніж низькосортний з Китаю.

Найвідоміші назви таких байків - «Атлант», «Місячна тінь», «Зевс», «Спринт», «Мачо» та інші, які ви можете зустріти в гіпермаркетах типу Ашана, де такий байк можна придбати від 3500 гривень, тобто зовсім дешево, це вам не якісні велосипеди з Європи !!!

Природно якість даного товару є одним з найнижчих, найчастіше такий велосипед набувають для маленьких дітей, на один сезон, щоб якщо вже дитина і зіпсував велосипед, то хоча б не шкода. Але знову-таки, навіть для таких цілей, краще купити надійний гірський бу велосипед з тієї ж Німеччини.

Відмінною особливістю таких велосипедів є його велика вага, приблизно вага даного агрегату становить від 20 до 30 кг, а це явний перебір навіть для максимально бюджетних міських шляховиків. Варто також звернути увагу на конструкцію велосипеда, наприклад, передня амортизаційна вилка. Виглядає досить красиво, але на жаль, не зможе вберегти велосипедиста від різних ударів, як мінімум через те, що:

1. Пружина без демпфера;

2. Груба настройка під занадто велику вагу;

3. Слабкий хід вилки, працює тільки на великих нерівностях.

Саме тому, якщо батьки дитини хочуть купити велосипед, то вони можуть не розраховувати на довговічність і безпеку.


1981