Нова велосипедна камера допоможе ніколи не обертатися

Нова велосипедна камера допоможе ніколи не обертатися

Одна американська команда ентузіастів спроектувала і розробила досить зручний аксесуар для велосипедистів, який дозволяє ніколи не обертатися під час їзди. Даний аксесуар являє собою камеру, яка поєднує в собі камеру-реєстратор і стоп сигнал, завдяки чому, пристрій не просто реєструє всі події на дорозі, але і дозволить досвідченому байкеру ніколи не обертатися під час руху.


В даний час, велосипедний спорт хоч і став стрімко набирати популярність серед молоді, але все-таки автомобілі та інші види транспорту складають йому конкуренцію. Їзда на велосипеді є аж ніяк не безпечним видом пересування, оскільки більшість автомобілістів не завжди можуть бути максимально пильними на дорозі і спровокувати даний дорожньо-транспортна пригода.  Дана проблема, в цілому, ускладнена тим, що в сучасному світі, жоден з базових комплектів велосипедиста не дозволяє йому відчувати себе безпечно на проїжджій частині, оскільки немає ще максимально зручних засобів безпеки для байкерів. Найчастіше, незалежно від досвіду велосипедиста, йому завжди доводиться обертатися назад під час їзди, що значно відволікає під час їзди нарівні з автомобілями. При цьому, саме часті обертання і призводять до появи ДТП.


Але тепер, впорається з цією проблемою вирішила одна не дуже відома група ентузіастів з Америки, яка спроектувала і розробила новий універсальний стоп-сигнал з вбудованою в неї екшен-камерою. Цей пристрій назвали Fly6. Тепер, кожен велосипедист зможе встановити на своєму велосипеді під сідлом новий пристрій, який до того ж має невелику вагу, всього 100 грам, а габарити складають 2.36 х 5,79 х 7,48 дюймів. Варто звернути вашу увагу на те, що даний стоп-сигнал є абсолютно автономним пристроєм, оскільки має в собі ряд датчиків, які дозволяють йому працювати автоматичні, на подобі акселерометру. Більш того, камера на Fly6 має максимальний формат зйомки цілих 1280 x 720 у форматі HD в 30 кадрів в секунду, що багато в чому дозволить велосипедисту не переживати з приводу наявності доказів, у разі дорожньо-транспортної пригоди.  Також, відзнятий матеріал, велосипедист отримує на свій мобільний телефон, де вся зйомка зберігається на знімний носій, саме тому, даний пристрій найближчим часом, вочевидь, стане одним з найбільш використовуваних аксесуарів для велосипеда.

268