6 неймовірно корисних пристроїв, які знадобляться кожному, у кого є велосипед

6 неймовірно корисних пристроїв, які знадобляться кожному, у кого є велосипед

На сьогоднішній день, велоспорт стає одним з найбільш популярних занять у світі, оскільки все частіше молоді люди набувають велосипеди для самих різних занять, для поїздки на роботу, навчання, для того, щоб просто проводити час на свіжому повітрі. І відверто кажучи, це одне з найбільш позитивних занять, яке дозволяє поліпшити здоров'я людини і провести час з користю. При цьому, люди не просто катаються на велосипеді з-за необхідності більш швидкого пересування по місту, а для того, щоб проводити час на свіжому повітрі, деякі навіть спеціально виявляються від автомобілів, щоб їздити на велосипеді. Але варто зауважити, що купити якісний і надійний велосипед для любителів постійної їзди по місту буде недостатньо, оскільки для більш комфортної їзди на велотранспорте варто обзавестися додатковими аксесуарами, які дозволять забезпечити безпеку і по-справжньому насолодитися катанням на велосипеді. Про найцікавіші аксесуари для велосипеда і піде мова в нашій сьогоднішній статті. 


Знімний LED ліхтар


Найважливіший аксесуар для велосипедиста, це звичайно ж ліхтар, який дозволить будь-якому велосипедисту безпечно пересуватися в темний час доби. Варто зазначити, що будь ліхтар на велосипеді не просто дозволить легко пересуватися вночі, але і зробить байкера більш помітним на проїзній частині для інших автомобілів, що багато в чому забезпечити безпеку під час їзди по тій же трасі, а це швидше і є найбільш корисною функцією ліхтар для велосипеда. Знімний LED ліхтар являє собою новенький, унікальний підвісний ліхтар, який дозволить висвітлити 180 градусів під час пересування вночі, а його потужність допоможе кожному автомобілісту бачити велосипедиста на дуже пристойній відстані. Що стосується батареї, то даний ліхтар забезпечить освітлення дороги від 90 хвилин до шести годин постійного, безперервного використання. Тому, кожен любитель їзди в темний час доби, просто зобов'язаний мати знімним LED-ліхтариком. 


Шолом 


Звісно ж усім у принципі відомо, що велоспорт являє собою досить небезпечне заняття, а сам велосипед є не найбезпечнішим видом транспорту, з-за чого, багато фахівці постійно намагаються придумати і поліпшити аксесуари, які дозволять убезпечити байкера під час руху. Тому, найперше, що велосипедист повинен придбати в свій арсенал, це звичайно ж новенький зручний шолом для їзди по місту. Тим більше, що придбати хороші шоломи на сьогоднішній день стало набагато простіше, оскільки тепер кожен любитель їзди на велосипеді може самостійно підібрати абсолютно будь-шолом для себе, який буде підходити саме йому. Зазначу, що найякіснішими шоломами можна обзавестися в будь-якому магазині, але важливо звернути увагу на якість, тому найкраще буде купити шолом з надміцного термопластика. 


Велосипедні рукавички


Велосипедні рукавички є не найпопулярнішими, хоча не заслужено. Багато сучасні велосипедисти, які тільки починають освоювати велоспорт, часто стикаються з проблемами натирання рук від керма під час довгих і тривалих поїздок, але при цьому все одно не йдуть в магазин за покупкою спеціальних велосипедних рукавичок, а даремно. При цьому вже досвідчені велосипедисти знають, що тривале незастосування рукавичок може привести не просто до неприємних мозолів, але і до найрізноманітніших кривавих ран, особливо, якщо велосипедист катається в гірській місцевості, де завжди є побоювання впасти і поранитися. Варто також зауважити, що велосипедні рукавички не просто можуть убезпечити руки велосипедиста з-за різних падінь або тривалої їзди на велосипеді, але і покращують зчеплення долоні і керма, що багато в чому дозволить почувати себе більш впевнено на колесах. Тому, також слід придбати надійні і якісні рукавички, а зробити ви це можете на сторінках нашого інтернет-магазину. На нашому сайті кожен охочий зможе придбати будь-які велосипедні аксесуари іноземного виробника за найвигіднішими цінами в Україні. 

Велосипедний замок


Замки для велосипедиста, який постійно використовує свого залізного коня, є необхідністю, оскільки як мінімум дозволять залишити свій велосипед біля входу в супермаркет для здійснення покупок без побоювання, що велотрансопрт можуть вкрасти. Звичайно, в даний час, існує цілий ряд найрізноманітніших замків, які в свою чергу мають як плюси, так і мінуси, оскільки ідеальної системи безпеки в принципі поки що не існує. Але при цьому, все-таки при виборі замку для велосипеда, кожен любитель їзди на байку повинен купувати аксесуар виходячи з особистих переваг і досвіду. Але так чи інакше, неважливо який замок ви збираєтеся придбати, важливо, що даний аксесуар просто зобов'язаний бути в наявності в будь-якого сучасного велосипедиста. 


Інструмент


Що стосується інструментів, то це одна з найбільш досить складних тем, оскільки велосипед являє собою транспортний засіб, які, по суті, є машиною і вимагає до себе належної уваги. Як і будь-яка машина, велосипед має властивість ламатися в самий невідповідний момент, а будь-велосипедист вже повинен бути готовий до такої події. Але все-таки важливо звернути вашу увагу на те, що в більшості випадків велосипед ламається досить рідко або ламається, але поломка у нього буде несуттєва, яку можна буде усунути самостійно і швидко. Саме для таких цілей, кожен любитель їзди на велосипеді повинен придбати хороші інструменти для свого залізного коня. 


Кріплення для смартфона


Один з найновіших і на подив популярних аксесуарів сучасного велосипедиста є спеціальне кріплення для смартфона. Звичайно-ж, раніше ніхто і не міг подумати, що в майбутньому велосипедисти будуть їздити на велосипедах з застосуванням мобільних телефонів, але так вже сталося. Багато любителів їзди на далеку відстань постійно використовують свій смартфон для, як мінімум, використання GPS навігатора або карти, тому такий аксесуар і є дуже зручним і популярним серед всіх любителів велоспорту.

295