Їздити правильно не порушуючи правила

Їздити правильно не порушуючи правила

Якщо ви вже вирішили купити гірський велосипед бу або шосейний в нашому інтернет-магазині, то важливим складовим елементом правильної їзди на велотранспорті буде знання правил техніки безпеки під час їзди. Про це ми з вами і поговоримо в сьогоднішній статті.

Загальні правила безпеки їзди на велосипеді

Пильність

Під час їзди на велотранспорті, як би це явно не звучало, необхідно бути максимально пильним. Потрібно звертати увагу на все, що оточує нас. Все це необхідно для того, щоб ніякі пішоходи, інші транспортні засоби, перешкоди на дорозі не стали причиною аварії. Зазначу, що багато недосвідчених велосипедисти через відсутність пильності нерідко отримують травми під час їзди, тому важливо це враховувати і уникати казусів на дорозі.


Переконайтеся, що вас видно під час їзди

Даний елемент безпечної їзди на велосипеді є мало не головним, оскільки якщо велосипедиста не бачать на дорозі (можна потрапити в сліпу зону автомобіліста, слідуючи за транспортом), то з'являється велика ймовірність зіткнення. Важливо знати, що під час нічних поїздок необхідно мати світловідбиваючі фари, щоб автомобілісти могли помітити вас на великій відстані. Також, вночі потрібно носити світлий одяг. У нашому веломагазині, високопрофесійні співробітники дадуть вам дізнатися про всі тонкощі їзди на велотранспорті, а також, допоможуть купити надійні велосипеди з Європи.


Захист голови

На жаль, на поточний момент багато велосипедистів ігнорують такий реквізит, як шолом. Багато в чому все це роблять тому, що не вважають резонним надягати шолом під час короткої їзди по місту. Але, досвідчені велосипедисти рекомендують використовувати шоломи, оскільки навіть в маленькому містечку, або невеликої місцевості, де мало автомобілів, несподівано виникають аварійні ситуації. Тому, шолом обов'язковий по техніці безпеки. Нагадаю, що у нас в магазині ви можете купити якісний велосипед з Німеччини та всі необхідні аксесуари до нього.


Правила дорожнього руху

Мало хто знає (або навмисне ігнорують даний пункт), що велосипедисти зобов'язані дотримуватися вимог дорожніх знаків і правил руху, які в основному призначені для автомобілів. Більш того, в тому випадку, якщо ви хочете перейти дорогу, то вам знадобитися встати з велосипеда і разом з ним, пішки, перейти на іншу вулицю. Також, під час прямування на велосипеді за іншим транспортним засобом, важливо дотримуватися дистанції, а при повороті показувати рукою своє подальше рух, щоб оточуючі вас люди бачили, куди ви прямуєте і в разі поступилися вам дорогу. У будь-якому випадку, радимо вам звернутися до професіоналів нашого магазину, які не тільки допоможуть вам купити гірський велосипед бу, але і забезпечать вас найнеобхіднішої і потрібною інформацією щодо їзди на велотранспорті.

1178