«Линяють» шини, з якими можна більше не перевзувати велосипед

«Линяють» шини, з якими можна більше не перевзувати велосипед

Ті люди, які постійно проводять час на свіжому повітрі, катаючись на велосипеді, напевно, знають, наскільки все-таки складно зважитися на покупку нових шин, які хоч і будуть більш зручними і зроблять вашу їзду набагато безпечніше, але все-таки вимагають до себе належної уваги і фінансових витрат. Звичайно, постійно змінювати шини на велосипеді не доведеться, але це як мінімум було до сьогоднішнього моменту досить дорогим задоволенням, оскільки шини зараз коштують досить дорого, а прослужити можуть трохи, з-за чого потреба в зміні шин на велосипед хоча б один раз у рік різка знижується. Але тепер, фахівці змогли подбати про вирішення даної проблеми, виготовивши нові і перші в світі «линяють» шини для велотранспорту.


В даний час нові технології незалежно від певної сфери діяльності дають людям щось більш зручне, дешеве і в цілому корисне, саме тому, ті винахідники, які готові надати світові нові рішення працюють над своїми працями цілі роки. Кожному винахіднику, втім, як і творчій людині, необхідно мати при собі натхнення, яке спонукає його створити щось корисне і абсолютно нове. При цьому, не варто забувати про те, що всі ті технології, які були винайдені у всі часи, абсолютно завжди були запозичені у природи і всього того, що оточує людину. Не варто навіть говорити, скільки корисних речей, люди змогли придумати тільки завдяки тому, що стежили за «світом тварин і рослин».


Ви коли-небудь бачили змію в момент, коли вона линяє? Природно, дане видовище рідко можна побачити в повсякденному світі, та й воно не найприємніше, але, тим не менш, саме таке явище як «линяющая змія» допомогла винахідникам спроектувати і реалізувати один із самих нових і незабаром популярних видів велосипедних покришок, які отримали назву reTyre. Виробники даної технології заявили всьому світу про те, що незабаром кожному велосипедисту не доведеться витрачати багато часу на зміну покришок, оскільки це буде як мінімум не вигідно, а як максимум досить незручно. Тепер, кожен любитель велоспорту зможе, не змінюючи покришок поміняти шини велосипеда швидко і легко, що дозволить йому роз'їжджати по різних поверхнях. Більш того, такий метод «зміни покришок» дуже підійде тим людям, які не готові витрачати багато свого часу і сил на оновлення коліс велосипеда.


У новітній технології reTyre використовуються самі незвичайні безкамерні шини, які необхідно насаджувати поверх старих, вже встановлених покришок, що в цілому дозволяє кожному велосипедисту мати у своєму арсеналі ряд найрізноманітніших гум, але при цьому не засмічувати місце зберігання об'ємом. Такий підхід до вирішення багато в чому забезпечує комфортність у використанні і мобільність гуми. Більш того, це також є економічно вигідним рішенням. Що стосується виготовлення, reTyre були зроблені їх дуже якісної гуми, яка має рисунок протектора. Така шина легко і швидко кріпиться на будь-яке колесо велосипеда, але при цьому ковзає на ньому, що також забезпечує більш зручну та м'яку їзду.


Але одним з найважливіших плюсів reTyre, є їх легка і швидка заміна, тобто кожен велосипедист зможе в лічені секунди змінити шину максимально зручним способом і знову відправиться в тривалу їзду по місту, не побоюючись появи будь-яких ушкоджень. В той час, як на зміну звичайних шин йде від 20 хвилин до цілої години, кожен користувач reTyre зможе за п'ять і менше хвилин замінити колеса свого залізного коня. Варто також відзначити, що перед насаджуванням reTyre на колесо, велосипедисту необхідно трохи спустити колесо, а вже після переодягання підкачати до оптимального рівня тиску. Саме тому, дана технологія стане однією з найпопулярніших методів заміни шин на велосипедів.


У разі, якщо ви хочете придбати якісні і надійні аксесуари на свій велосипед, то негайно переходьте на сторінки нашого інтернет-магазину, де кожен бажаючий зможе швидко і легко придбати іноземні аксесуари для велотранспорту за найвигіднішими цінами в Україні.

238