Павло Колготін: про гірських лижах-по-дорослому.

Павло Колготін: про гірських лижах-по-дорослому.

Сьогодні ми раді представити вам кілька цікавих фактів про сьогодення гірськолижному спорті, від знаменитого кандидата в збірну Росії з гірських лиж, Павла Колготина. Варто відзначити, що всю інформацію, нам вдалося отримати у Павла на дні відкритих дверей в УТЦ «Озеро Кругле», де Павло поділився своєю думкою про гірськолижному спорті і розповів про тонкощі занять даним видом спорту.


Травми коліна в гірськолижному спорті. Павло розповів, що коли-то він отримав дуже серйозну травму коліна, після чого дозволив знайти в даному інциденті хоч щось позитивне. За словами спортсмена, травма коліна дозволила молодому юнакові зрозуміти, наскільки вагому роль в його житті грають лижі, і хоче присвятити екстремальному виду спорту все своє подальше життя. Павло поділився, що в клініці, після отриманої травми, з них працювала медсестра Марія Преображенська, завдяки якій спортсмен зумів за дуже короткий проміжок часу стати на ноги і прийти в норму після травми. Вже через якихось три місяці, молодий юнак зумів знову кататися на лижах. При цьому, Колготін зізнався, що якби він не почав займатися таким видом спорту, незважаючи на важкі травми, які в ньому можна отримати, то він швидше за все б помер.


Творча криза спортсмена. Наскільки нам стало зрозуміло, Павло є самим що ні на є творчою людиною, який кожен раз готовий розвиватися саме в цьому напрямку, гірськолижного спорту, тому періодично він може відчувати дуже дивне почуття, що нагадує депресію. Як він сам розповів, творча криза приходить до нього щорічно, в лютому. Пізніше, спортсмен додав, що лижі в його житті являють собою не просто якимось розвагою у вільний час, він розцінює дане заняття як справжню роботу і хобі. Більш того, він ні в якому разі не може просто взяти і кинути улюблене заняття, оскільки він не хоче підвести членів своєї команди, своїх тренерів. Після отриманої травми коліна, Колготину стало дуже складно відновлюватися і знову ставати на лижі, із-за постійних больових відчуттів, що багато в чому змушувало його замислитися про те, чи варто далі продовжувати, займатися спортом чи ні. Пізніше, в одному зі своїх інтерв'ю, Павло розповів, що з лютого, як тільки йому вдалося знову стати на лижі, йому доводилося кататися на знеболюючих уколах, оскільки біль була нестерпна. При цьому, пройти кризу йому допомогло абсолютно нове захоплення, а саме, - фрірайд.


Траса швидкісного спуску в Сочі. У 2012 році на Кубку Світу з гірськолижного спорту, Паша Коглотин урочисто виступав відкриває спортсменом. Варто відзначити, що це єдиний раз, коли юнак виступав на Кубку Світу, але ми впевнені, що не останній. На тій трасі, спортсмени повинні були долати великі і широкі траси, де Павло виконував стрибки на велику висоту, що багато в чому, за словами самого юнака його не лякало, оскільки під час заїзду не було скутості. В даному заїзді, зазначив спортсмен, самим видовищним та незабутнім подією для нього став Озерний стрибок, який з величезним задоволенням і легкістю виконав спортсмен.


Перегляд траси. Як розповів Павло, перегляд траси під час тривалого заїзду дуже важливий, але не багато люди здатні зрозуміти, наскільки складно звертати увагу на всі деталі, коли ти мчиш на великій швидкості по спуску. Оскільки деякі учасники можуть погано зорієнтуватися і потрапити в біду, але при цьому, кожен зі спортсменів вважає своїм обов'язком допомогти людині. Все тому, що абсолютно будь-спуск по трасі може призвести до серйозних травм. Особливо складно виконувати заїзд на трасах з великою кількістю поворотів з-за того, що спортсмен може не відразу запам'ятати весь хід заїзду, після чого дуже складно контролювати їзду на несподіваних поворотах. Але тут варто згадати деяких хлопців з команди юнаки, які просто можуть запам'ятати детально відразу десятку складного рівня трас, навіть через тривалий час. – говорив Павло. При цьому спускові дисципліни не вважаються найскладнішими, оскільки перед фінальним заїздом, кожен зі спортсменів може провести 2 тренування на даній трасі, що багато в чому забезпечує йому запам'ятовування будь траси. Ну, а на цьому інтерв'ю з видатним гірськолижним спортсменом Павлом Колготіним підійшло до кінця, ми можемо тільки побажати удачі спортсмену в спорті!!!


Не знаєте де придбати якісний і надійний інвентар для заняття гірськолижним спортом, то негайно переходь на сторінки нашого інтернет-магазину, де кожен українець зможе самостійно придбати надійний товар за невеликі гроші.

1770